Tato složka zlepší výživu vaší orchideje nad rámec toho, co může poskytnout profesionální školkař, což povede k bujnému růstu.

 

Chcete vědět, jak nejlépe krmit svou orchidej? Toto dobře střežené tajemství mezi odbornými školkami slibuje odemknout plný potenciál vaší orchideje a nechat ji prospívat s vitalitou a nevázaností.

 

Orchidej není jen hezká tvářička; Vyžaduje neustálou péči a pozornost. Mezi ideální podmínky patří vlhké, slunné prostředí, jako je prádelna nebo koupelna. Voda je nezbytná, ale při přemokření hrozí hniloba kořenů. Orchideje jsou náročné, ale milované rostliny z pochopitelných důvodů. Odborní školkaři dlouho sázeli na tajnou přísadu do výživy a nyní ji konečně představili všichni, aby ji mohli používat doma.

Tajná složka pro výživu orchidejí a podporující bujný růst.

Údržba orchidejí doma často nesplňuje profesionální standardy. Zajištění elegantního domácího prostředí a zářivých květin je nezbytné, zejména pro orchideje, které vyžadují základní živiny. Naštěstí je lze získat s přírodními ingrediencemi, které se nacházejí doma, což snižuje odpad v procesu.

Požadované ingredience:

  • 1 litr vody na vaření rýže
  • 2/3 gramu glutamátu sodného
  • lahvička s rozprašovačem
  • Miska

 

Postup je jednoduchý: nalijte vodu z vaření do nádoby, přidejte glutaman sodný a dobře promíchejte. Poté navlhčete půdu orchideje touto směsí a přeneste tekutinu do rozprašovače, aby se zvlhčily listy a stonek.

Jaké jsou výhody rýžové vody?

Voda na vaření rýže je neocenitelná pro všechny rostliny, zejména orchideje. Tato směs slouží jako zavlažovací roztok bohatý na živiny, který zajišťuje dostatečné zvlhčení listů a stonku. Je nezbytné aplikovat tento roztok každé dva týdny, aby rostlina dostávala potřebné živiny, aniž by to přehánělo, zvláště pokud rostlina není v klidu.

 

Pro jeho použití jsou zásadní podmínky. Voda na vaření rýže musí být nesolená; Použití slané vody představuje riziko poškození rostliny. Také se ujistěte, že voda úplně vychladla, protože horká voda může být zdraví škodlivá.

Tato metoda poskytuje rostlině při správné aplikaci velké množství živin, podobně jako praktiky odborníků z oboru.