Kuřecí plátek v obale

Kuřecí maso můžete připravit na milión způsobů. Já miluji tortilly a tak jsem zkusila maso zabalit do tortilly s kouskem výrazného sýra. Nejdříve mi to nechutnalo, tak jsem ten výrazný sýr zaměnila za klasický plátek Eidamu, a to byla dobrota. Odteď už jen obyčejný sýr, možná ještě bych zkusila nějaký švýcarský. Zelenina už jen jako příloha, aby se tortilla nerozmočila.
SUROVINY
kuřecí prsní řízky
sůl
pepř
provensálské bylinky
celozrnné nebo jiné tortilly
sýr Eidam
- Řízky si podélně rozkrojíme a tyto 4 plátky si mírně naklepeme z obou stran. Nasolíme si je, opepříme a mírně posypeme bylinkami. Smažíme z obou stran na olivovém oleji.
- Na každou placku dáme do prostřední části 2 plátky sýru, na ni dáme plátek masa a zabalíme. Spodné a horní část těsta zohneme směrem dovnitř, levou a pravou stranu placky taktéž přeložíme, aby se překrývaly.
- Takto zabalenou tortillu dáme na suchou pánev a asi po 2 minutách obrátíme. Podáváme se zeleninou.